Ettevõttest

Fysiokeskus OÜ on Tartu Ülikooli spin-off ettevõte, kus füsioteraapia teenust osutavad TÜ füsioteraapia eriala bakalaureuseõppe viimase kursuse, magistri- ja doktoriõppe üliõpilased. Fysiokeskus võimaldab TÜ füsioteraapia eriala üliõpilastele koostöös eriala õppejõududega iseseisvat praktiseerimis- ja töökogemust.

Fysiokeskuse põhieesmärk on pakkuda teaduspõhist füsioteraapia teenust. Meie kliendid on lapsed, tööealised ja vanemaealised ning sportlased, kelle häirunud tugi-liikumisaparaati või kardiovaskulaarset seisundit on võimalik erinevate füsioteraapia meetoditega arendada, taastada ja/või säilitada. Funktsionaalse probleemi (valu, lihaspinge, liigesliikuvuse häire, kõnnimustrihäire jmt) oskuslik tuvastamine võimaldab määrata igale isikule individuaalset taastusravi. Õigeaegne füsioterapeudi poole pöördumine aitab ennetada süvenevaid ortopeedilisi, neuroloogilisi või kardiovaskulaarseid häireid, tänu millele saab igapäevaelu- ja sportlikke tegevusi sooritada kaebustevabalt.

Fysiokeskus asub Tartus, Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi ruumides,  aadressil Ujula 4 ruumis 2053.

Fysiokeskus võtab patsiente vastu ka Ränilinna Perearstikeskuse ruumides, mis asub Novapolise majas I korrusel aadressil Riia 142.

 

 

etEstonian