Koolitused

Spordifüsioteraapia ja Mulligani ülakeha ja ülajäseme koolitus 16-19 november 2017

Fysiokeskus OÜ ja Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut kutsub kõiki füsioterapeute ning teisi taastusravi valdkonna spetsialiste spordifüsioteraapia ja Mulligani kontseptsioonil põhineva ülakeha ja ülajäseme skeleti-lihassüsteemihäiretega patsientide ravi  koolitustele!

Mulligani teraapia on ainulaadne, rahvusvaheliselt tunnustatud ning laialdaselt praktiseeritav ravimeetod, mille töötas välja Uus-Meremaa füsioterapeut Brian Mulligan. Teraapia eesmärk on tõhusalt ning valuvabalt mõjutada patsientide skeleti-lihassüsteemi vaevusi manuaalsete tehnikate abil, taastamaks patsiendi häirunud liigutuslik funktsioon ning leevendamaks valu.

Koolitused viib läbi Mulligani kontseptsiooni õpetaja Vaidas Stalioraitis, FACP (Fellow of the American College of Physicians) (Melbourne`i Ülikool, Austraalia)

Koolituste toimumise koht: Tartu, TÜ õppehoone Chemicum, Ravila 14a-2071.

16  ja 17 november 2017 Spordifüsioteraapia koolitus. Course objectives of the sports course 2017 Kahepäevane koolitus sisaldab nii teooriat kui praktilist õpet.

Koolituse maksumus registreerumisega kuni 29. oktoober 350 EUR; füsioteraapia eriala üliõpilastele, EFL ja EFÜS liikmetele 320 EUR. Koolituse maksumus registreerumisega kuni 9. november vastavalt 370 ja 340 EUR. Kahepäevase koolituse hind sisaldab koolituse materjale, koolituse tunnistust, nelja kohvipausi.

18  ja 19 november 2017Ülakeha terapeutiline käsitlus Mulligani meetodiga”. Koolitus keskendub spetsiifiliselt ülakeha ja ülajäsemete (Upper Quadrant) skeletilihassüsteemi probleemide ravile Mulligani meetodiga. 2 day Upper Quarter Mulligan Course Outline in Estonia 2017 Kahepäevane koolitus sisaldab nii teooriat kui praktilist õpet.

Koolituse maksumus registreerumisega kuni 29. oktoober 350 EUR; füsioteraapia eriala üliõpilastele, EFL ja EFÜS liikmetele 320 EUR. Koolituse maksumus registreerumisega kuni 9. november vastavalt 370 ja 340 EUR. Kahepäevase koolituse hind sisaldab koolituse materjale, koolituse tunnistust, kaht lõunasööki ja nelja kohvipausi.

Soovituslik sportlik riietus!

Koolitusele registreerimine lõppeb: 9. november 2017

Töökeel: inglise

Küsimused:

Kohtumiseni koolitusel!

Koolitusele registreerumine allolevalt.

 

Koolitusel osaleja ees- ja perekonnanimi

Koolitusel osaleja meiliaadress

Telefon

Isikukood

Koolitusel osaleja staatus

Millisel koolitusel soovite osaleda?

Maksja

Maksja andmed: asutus, aadress

Arve meiliaadress